fbpx

Pro bono


Адвокатське об'єднання «Бауман Кондратюк» в рамках Pro bono надає безкоштовну юридичну допомогу громадянам України, благодійним та громадським організаціям, які не можуть оплачувати юридичні послуги.

Надання юридичної допомоги в рамках Pro bono не обмежується наданням консультацій. В рамках Pro bono ми здійснюємо повний юридичний супровід інтересів клієнта. Це може бути допомога у створенні громадської організації, допомога в проведенні культурно-мистецьких заходів або представництво інтересів клієнта у всіх судових інстанціях.

Адвокатське об'єднання «Бауман Кондратюк» також розглядає заявки на надання безоплатної правової допомоги: культурним та освітнім закладам, надає підтримку в проведенні культурно-мистецьких заходів (виставок, концертів і т.д.), надає правову допомогу благодійним та громадським організаціям з питань їх діяльності, надає правову допомогу приватним особам.

Адвокатське об'єднання «Бауман Кондратюк» залишає за собою право відмовити в наданні правової допомоги на безкоштовній основі.

Адвокатське об'єднання «Бауман Кондратюк» не розглядає заявки на надання безоплатної правової допомоги з питань, які стосуються вирішення майнових суперечок: стягнення заборгованості, визнання права власності, кредитні суперечки з фінансовими установами тощо

Заявки на надання юридичної допомоги просимо надсилати на адресу: office@bkadvisers.com.ua