fbpx

Інтерв'ю старшого юриста Романни Кречик у програмі Твоє право на Українському радіо


Сьогодні на UA: Українське радіо у програмі Твоє право Романна Кречик старший юрист "Бауман Кондратюк" розповіла про те, як потерпілий у кримінальному провадженні може ефективно користуватися своїми правами та захищати їх у випадку якщо слідчий при розслідуванні злочину діє незаконно чи бездіє.

Романна Кречик підкреслила, що особі якій в наслідок вчинення злочину завдано моральної, майнової чи фізичної шкоди для набуття статусу потерпілого достатньо подати заяву про вчинення кримінального правопорушення або заяву про залучення такої особи до провадження як потерпілого . З моменту подачі заяви потерпілий є учасником кримінального провадження, який має широкі права: надавати пояснення, подавати докази, отримувати копії матеріалів, брати участь у процесуальних діях.

Даючи відповіді на запитання ведучої Наталия Птаха та слухачів Романна звернула увагу, на те що потерпілі мають право оскаржувати протягом 10 днів з моменту прийняття рішення, вчинення дії чи бездіяльності слідчого до суду. Судова практика засвідчує, що слідчі судді досить об’єктивно розглядають такі скарги потерпілих та задовільняють їх.

Повне відео інтерв'ю дивіться за посиланням:

https://www.facebook.com/Ukrainianradioua/videos/2204929072886686/
04.04.2019