Про нас

Адвокатське об’єднання “Бауман Кондратюк” засноване у 2015 році провідними українськими адвокатами Юрієм Бауманом та Олександром Кондратюком, які спеціалізуються на правовому супроводі бізнесу та приватних осіб, в тому числі за кордоном.

Наша команда адвокатів ефективно здійснює захист та представництво інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері кримінального права: корупційні злочини, злочини у сфері господарської діяльності та посадові злочини.

Ми надаємо повну юридичну підтримку у судах різних інстанцій, а також маємо успішний досвід супроводу складних проєктів у фармацевтичній галузі, будівництві, нерухомості, агросекторі та міжнародній торгівлі.

Адвокатське об’єднання «Бауман Кондратюк» здійснює активну наукову та громадську діяльність. Є постійним учасником робочих груп з реформування законодавства: Комітет Верховної ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Наші клієнти – це українські та іноземні компанії, а також приватні особи, які нам повністю довіряють. Все просто – ми гарантуємо їм компетентність, професіоналізм та надійність – те, з чого і складається довіра. Тож, keep calm, we offer solution.

bauman-2

про нас

Наші цінності

01

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми розуміємо, що сучасні реалії диктують нам нові умови життя, коли цінується не тільки час та ефективність будь-якої співпраці, але й вміння знаходити унікальні рішення, які б максимально врахували інтереси клієнтів у кожній проблемній ситуації. Саме тому, Адвокатське об’єднання «Бауман Кондратюк» пропонує своїм клієнтам індивідуальний підхід, враховуючи всі нюанси та тонкощі вітчизняного законодавства.
02

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Команда Адвокатського об’єднання «Бауман Кондратюк» - це провідні експерти у галузях кримінального, податкового, адміністративного та корпоративного права, які керуються етичними нормами чесності, справедливості та порядності, а тому забезпечують не тільки професійне вирішення юридичних питань клієнта, а й несуть повну відповідальність за свою роботу.
03

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

Ми - команда, яка сповідує високі цінності та впроваджує найвищі стандарти у своїй діяльності. Юристи Адвокатського об'єднання «Бауман Кондратюк» - це команда професіоналів, кожен з яких має досвід успішного ведення справ, навчався за кордоном, або має зв'язки з міжнародними екпертами в галузі права.

ЮРИСТИ ФІРМИ

Наша команда

відгуки

Що про нас кажуть клієнти

ОСТАННІ ПУБЛІКАЦІЇ

Наш прес-центр

Cудовий імунітет Російської Федерації у судах України у справах щодо відшкодування шкоди життю і здоров’ю 

Cудовий імунітет Російської Федерації у судах України у справах щодо відшкодування шкоди життю і здоров’ю 

23 квітня 2022 року на сайті Верховного Суду з’явилося повідомлення про те, Верховний Суд сформулював висновок щодо судового імунітету Російської Федерації у справі про відшкодування шкоди, завданої державою-агресором. З вказаного повідомлення слідує, що постановою Касаційного цивільного суду у складі Верховного суду у справі №308/9708/19 від 14 квітня 2022 року висловлено правову позицію, відповідно до якої […]

Київська міська рада  надала підтримки бізнесу Києва під час дії воєнного стану

Київська міська рада надала підтримки бізнесу Києва під час дії воєнного стану

У період воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року №2102-IX: – працюючий бізнес звільнено від орендної плати за майно територіальної громади міста Києва. Якщо орендар […]

Що робити, якщо до вас прийшли з обшуком. Пояснює адвокатка

Що робити, якщо до вас прийшли з обшуком. Пояснює адвокатка

З обшуком можуть прийти до будь-якої людини. Вона може і не перебувати у статусі підозрюваного чи обвинуваченого. Або ж людина працює в офісі ― і раптом обшук. Їй пропонують віддати слідчому свій телефон. Якими відповідно до закону мають бути дії ― в ефірі Українського радіо роз’яснила адвокатка Вероніка Васькіна. Що таке обшук Обшук ― це слідча дія, […]