Бізнес в Польщі

Адвокатське об’єднання «Бауман Кондратюк» допомагає приватним клієнтам в питаннях, пов’язаних із сімейним правом, оформленням спадщини, захистом особистих активів, представництвом інтересів в судах та перед третіми особами. Ми надаємо консультації та юридичну підтримку при здійсненні угод, а також інших юридичних процедурах.

Також, ми виступаємо радниками у сфері приватного інвестування. Незалежно від того, що ви будете обирати для інвестування – нерухомість, банківські вклади, золото, цінні папери або участь в стартапах, ми забезпечуємо комплексну експертизу планованої інвестиції і робимо аналіз необхідних заходів захисту капіталовкладень.

ПОСЛУГИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

В Адвокатському об’єднанні “Бауман Кондратюк” працює спеціалізована практика правового супроводження бізнесу та приватних осіб у Польщі.

У зв’язку зі зростанням бізнес-активності українського бізнесу у Польщі, з’явилася потреба у юридичних радниках, які знають особливості українського та польського законодавства та розуміють потреби українських бізнесменів в Польщі.

Наше Адвокатське об’єднання разом з польськими експертами надає підтримку українському бізнесу в Республіці Польща на всіх стадіях бізнес-процесу: вибір регіону інвестування, питання оптимізації, взаємодія з органами державної влади, допомога у митному оформлені товарів та багато іншого.

Також, спеціалісти практики готові надати нашим клієнтам – приватним особам правову допомогу з широкого кола питань, з якими стикаються люди під час перебування у цій країні.