Наша фірма

Адвокатське об’єднання “Бауман Кондратюк” засноване у 2015 році провідними українськими адвокатами Юрієм Бауманом та Олександром Кондратюком, які спеціалізуються на правовому супроводі бізнесу та приватних осіб, в тому числі за кордоном.

Наша команда адвокатів ефективно здійснює захист та представництво інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері кримінального права: корупційні злочини, злочини у сфері господарської діяльності та посадові злочини.

Ми надаємо повну юридичну підтримку у судах різних інстанцій, а також маємо успішний досвід супроводу складних проєктів у фармацевтичній галузі, будівництві, нерухомості, агросекторі та міжнародній торгівлі.

Адвокатське об’єднання «Бауман Кондратюк» здійснює активну наукову та громадську діяльність. Є постійним учасником робочих груп з реформування законодавства: Комітет Верховної ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності та Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Наші клієнти – це українські та іноземні компанії, а також приватні особи, які нам повністю довіряють. Все просто – ми гарантуємо їм компетентність, професіоналізм та надійність – те, з чого і складається довіра. Тож, keep calm, we offer solution.

bauman-2